SKU code: FP80MLNG-NG_8
Sold Out
Quantity:
Notify Me
Share This Item:
Notify me when back in stock
Please tick this box to proceed.
  • Description
  • Specifications
Steel Bullet Hinge
Features:
- Weld On
- Non Greaseable
- Steel Body Hinge
- Brass Washer
- 8 x Bullet Hinges
- 13mm x 80mm with brass washer
SKU FP80MLNG-NG_8
Brand Fineline Trailers
Shipping Weight 0.1000kg
More From This Category
2 x Steel Bullet Hinge Weld On Greaseable 16MM x 100MM With Brass Washer
Out Of Stock
2 X Aluminium Continuous Hinge - Trailer, Ute, Door - 1800mm Length
4 X Steel Bullet Hinge Weld on Greaseable 23MM x 200MM With Brass Pin & Washer
8 x Steel Bullet Hinge Weld On NON Greaseable 16MM x 100MM With Brass Washer
Out Of Stock
4 x Large POLISHED Stainless Steel Door Hinge, Latch, Strap, Trailer, Truck
4 x Steel Bullet Hinge Weld On Greaseable 16MM x 100MM With Brass Washer
2 X Steel Bullet Hinge Weld on Greaseable 20MM x 150MM With Brass Pin & Washer
2 X Steel Bullet Hinge Weld On NON Greaseable 20MM x 150MM With Brass Washer